محسنیون ۱۱۰

دفاع از مکتب اهل بیت و رسواسازی مخالفین

محسنیون ۱۱۰

دفاع از مکتب اهل بیت و رسواسازی مخالفین

آخرین نظرات

توهین ابن عربی ملعون به شیعیان

دوشنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۲۰ ق.ظ


توهین ابن عربی ملعون به شیعیان


ابن عربی در کتاب "الفتوحات المکیة" می نویسد: 


رجبیون گروهی از رجال الله هستند که در هر زمان چهل نفر از آنان وجود دارند، عدد آنان نه کم می شود و نه زیاد. آنان قائم به عظمت الهی هستند. آنان رکن افرادند. آنان ارباب قول ثقیل در آیه شریفه (( ﺇﻧّﺎ ﺳﻨﻠﻘﯽ ﻋﻠﯿﻚ ﻗﻮﻻً ﺛﻘﯿﻼً )) می باشند. یکی از آنان را ملاقات کردم، آن کس را که من دیدم باطن شیعیان رافضی را کشف کرده بود، آنان را به صورت خوک می دید. هرگاه به یکی از آنان می گذشت او را به صورت خوک می دید و می گفت: تو شیعه رافضی هستی توبه کن !


الفتوحات المکیة، جلد ۲، صفحه ۱۱، طبع دار احیاءالتراث العربیترجمه الفتوحات المکیة، باب ۷۳، صفحه ۲۵، انتشارات مولی (ترجمه محمد خواجوی)
البته شکی نیست این ملعون باطن خودش را دیده


دشمنی با شیعیان، دشمنی با امیرالمومنین و اهل بیت علیهم السلام است


امیرالمومنین علیه السلام بارها فرمود:

هر که با شیعیان ما دشمنی کند با ما دشمنی کرده است. هر که دست رد بر سینه آنان بزند خدا را رد کرده و هر که بر آنان عیب بگیرد بر خدا عیب گرفته است.


وسایل الشیعه، جلد ۱، صفحه ۲۴، حدیث ۲۵حکم دشمنی با امیرالمومنین علیه السلام چیست؟


قال رسول الله (صلى الله علیه و آله): یا علی، من أحبنی وأحبک وأحب الائمة من ولدک فلیحمد الله على طیب مولده، فإنه لا یحبنا إلا من طابت ولادته، ولا یبغضنا إلا من خبثت ولادته.


پیامبر خدا (صلی الله علیه و آله) به امیرالمومنین (علیه السلام) فرمود: اى على! هر که مرا و تو را و امامان از نسل تو را دوست بدارد، باید خدا را بر حلال‌زادگى خود، ستایش گوید؛ زیرا ما را دوست نمی‌دارد، مگر حلال‌زاده و ما را دشمن نمی‌دارد، مگر حرام‌زاده!


علل الشرائع، جلد ۱، باب ۱۲۰، حدیث ۳، صفحه ۱۴۲پس در نتیجه که ابن عربی ملعون به علت دشمنی با شیعیان دشمن اهل بیت و ناصبی و حرامزاده است.

حال سوال اینجاست افرادی مثل جوادی آملی، حسن زاده آملی و ... چطور ادعا دارند عالم طراز اول شیعه هستند و تبلیغ جانانه این ملعون شیعه ستیز را می کنند؟